Права людини крізь призму регіонів - прес-реліз

31.10.2005

Сьогодні Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочинає проект «Регіональні аспекти дотримання прав людини в Україні». Мета дослідження, яке триватиме 8 місяців, – дослідити різницю між Сходом та Заходом України в контексті дотримання прав людини. Проект підтримано Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


«Цей проект – дослідницький, моніторинговий, його важливість в можливості збору та аналізу інформаціі для отримання чіткої «карти місцевості» порушень прав людини. На основі цієї інформації можна буде будувати подальшу системну роботу, що не менш захопливо та потрібно, аніж скажімо, допомогати жертвам тортур», - зазначив Олексій Тарасов, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини при підписанні договору по проекту.


Проект передбачає моніторинг порушень прав людини в різних регіонах, аналіз інформаціі та оприлюднення результату проекту в звіті доступному в друкованому та електронному вигляді на сайті Спілки (www.helsinki.org.ua) – в центрі уваги, насамперед, виборчі права, права меншин, соціально-економічні права, свобода совісті та свобода мирних зібрань. На основі моніторингу будуть розроблені рекомендації для органів державної влади щодо покращення ситуації з дотриманням прав людини.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Дирекції з питань розвитку та співробітництва Швейцарії.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C