Скасуємо талони до посвідчення водія!

17.11.2005

Українська Гельсінська спілка з прав людини приєднується до акції Спілки водіїв з вимогою не вводити в Україні на законодавчому рівні талонів до посвідчення водія та опротестувати підзаконні нормативно-правові акти, які їх передбачають.

Звертаємося до Вас з проханням підтримати цю акцію, адже її успіх полешить життя нашим багатьом співгромадянам. Талон до посвідчення водія на даний час залишається одним із найпоширеніших способів вимагання хабарів працівниками ДАІ та знеможливлює подальшу ефективну боротьбу з корупцією в органах Державтоінспекції.

Кампанія розгорнулась у відповідь на поданий Законопроект „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення служби безпеки дорожнього руху)” № 8339 від 27.10.2005, яким МВС України хоче узаконити існування талону до посвідчення водія. Спілка водіїв на початку 2005 року вже піднімала цю проблему, тоді МВС України, Генпрокуратура, Міністерство юстиції запевнили громадськість, що їх фахівці працюють над вдосконаленням законодавства щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, в тому числі розглянуть питання про скасування талону до посвідчення водія. На жаль, ці твердження виявилися лише банальною відпискою.

Захисники прав водіїв сподіваються, що широка кампанія змусить представників влади дослухатися до голосу громадськості.

Закликаємо всіх:

Інформаційними партнерами кампанії вже стали:

Коментарі та побажання можна залишити нижче:


C