НЕК може визнати «Наша Russia» та “South Park” порнографією

31.08.2010
джерело: glavred.info

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі (НЕК) поки не визначилася, чи вважати порнографічними деякі серії комедійного шоу «Наша Russia» і американського мультсеріалу South Park, пише «Комерсант-Україна».

Так, на вчорашньому засідання НЕК розглядалися скарги на шоу «Наша Russia», у якому герої називали один одного «козлами», «суками» і обіцяли «засунути в жопу свисток».

Щодо South Park, то членів нацкомісії обурила одна з серій мультсеріалу, в якій один з героїв розповідав, як він «взяв у рот піпіську свого друга».

«Я не бачу тут порнографії. І взагалі, цей серіал заборонений лише в трьох країнах - Ірані, Сінгапурі і Малайзії. Заборонивши його, ми вдаримо по демократичному іміджу України », - заявив директор програм Міжнародного фестивалю мультиплікаційних фільмів« Крок »Олександр Шпилюк.

У той же час головний сексопатолог Міністерства охорони здоров'я Ігор Горпинченко вважає, що продемонстровані кадри є «словесної порнографією, яка впливає на дітей».

«По-перше, у нас є прокатне посвідчення на цей мультфільм, а по-друге, його показують після десятої вечора, коли діти вже сплять», - відреагувала на заяву Горпинченко програмний менеджер «MTV Україна» Марія Панченко.

У підсумку, незважаючи на активну дискусію, члени НЕК все ж таки вирішили не визнавати показану серію South Park порнографічною, а створити спільну комісію з представників Міністерства культури, Міністерства внутрішніх справ і самої НЕК, яка визначить, чи є South Park порнографією.

Відзначимо, американський мультсеріал South Park почав виходити в США в 1997 році як серіал для дорослих, який висміює недоліки американської культури. У 2002 році він був включений в Книгу рекордів Гіннесса як «анімаційний фільм з найбільшим використанням ненормативної лексики».

Телевізійне шоу «Наша Russia» і американський мультсеріал South Park виходять на телеканалах ICTV та «MTV Україна».

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C