Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Скільки ще має тривати порушення їх прав?

17.01.2011
автор: Максим Щербатюк
джерело: i-law.kiev.ua
Все більшого і більшого розмаху набирає проблема перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам. Вже близько двох років держава порушує права пенсіонерів і коли це закінчиться нікому не відомо.

Вже неодноразово торкаючись цієї проблеми (http://helsinki.org.ua/index.php?id=1254745773, http://www.khpg.org/index.php?id=1261861143) доводиться констатувати що ситуація тільки погіршується. На сьогодні суди просто завалені позовами працюючих пенсіонерів, по яких в переважній більшості виноситься рішення проти пенсійного фонду. Величезну кількість таких судових рішень можна знайти у Реєстрі судових рішень.  Навіть Генеральна прокуратура України визнала факт порушення законодавства щодо перерахунку пенсій працюючих пенсіонерів . Також і Уповноважений Верховної Ради з прав людини звернула увагу на це порушення. Невже у 2011 році держава і надалі не усвідомить наявність проблеми? Скільки ще має бути судових рішень або хто ще має сказати, що ці дії держави незаконні ?

Єдине, що ми, як прості громадяни можемо зробити це активно захищати свої права у судовому порядку, а також шляхом звернень до різноманітних державних установ закликаючи змінити ситуацію і припинити порушення прав людини.

На допомогу працюючим пенсіонерам, які мають намір захищати свої права тут викладаю правові положення, які можуть бути взяті за основу позову щодо захисту Ваших прав.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C