Табачник взявся за батьків

16.05.2011
автор: Ольга Москаленко
джерело: comments.ua

У неділю, з нагоди Міжнародного дня сім'ї, президент Віктор Янукович зазначив: "Міцна сім'я є головною складовою щастя і успішності людини, це основа заможного суспільства". Глава держави вважає, що необхідно зміцнювати цінність сім'ї, шлюбу, батьківства та материнства.

Цій же темі був присвячений і перший Всеукраїнський батьківський форум, який пройшов в кінці минулого тижня в центрі столиці. Заявлена ​​його мета - захистити суспільство від «впровадження антисімейних технологій». Організаторами заходу стали Всеукраїнська громадська організація «Батьківський комітет Україна» і громадська організація «Народний Собор». Голова останньої Ігор Друзь під час прес-конференції підкреслив: форум має популяризувати традиційні сімейні, моральні і духовні цінності українського народу. Здавалося б, проблема духовного виховання сучасних дітей як не можна актуальна, але з перших же хвилин підсумкової прес-конференції стало зрозуміло, що з цим форумом щось не так.

Головний спікер форуму Друзь почав своє виступи з докладного зображення апокаліптичних картин майбутнього України: «через 5 років дітей в Україну будуть виховувати як у Франції, Канаді та Німеччині». А все тому, що молоді українці вивчають дисципліни сексуального виховання, права дітей і теорію гендеру ». І саме «бездуховна західна цивілізація» винна у всіх проблемах Україні: у сплеску молодіжної злочинності, у збільшенні кількості абортів і самогубств у неповнолітніх, у зменшенні народжуваності. На завершення футуристичного фільму жахів Друзь припустив, що українці як нація вимруть не пізніше, ніж через п'ятдесят років. Не обійшлося і без теорії всесвітньої змови: «Однією рукою наша держава допомагає народжувати дітей, збільшуючи виплати при народженні дитини, а іншою рукою йде на поводу у транснаціональних корпорацій та міжнародних фондів, які мають гроші абсолютно темного походження. І ці гроші змінюють наше законодавство». За його словами, до нас приїжджають «емісари західних урядів, щоб погубити наш інститут сім'ї», так само, як погубили його у себе.

Схожу промову виголосила співголова батьківського комітету Іоханна Керестінь: головним у її виступі стала критика сучасної шкільної освіти та європейської моделі розвитку суспільства. «Телефони довіри», дисципліни про права дитини і - найжахливіше - впровадження ювенальної юстиції (право дитини подати до суду на батьків) - ось три основних зла сучасності, які здатні знищити суспільство. «Позбавитись свого майна, свободи і навіть життя - суща дрібниця в порівнянні з втратою дітей та розоренням сімейного затишного гніздечка, де кожному добре, затишно і спокійно, але лише до тих пір, поки не прийшов хитрий, підступний і досвідчений ворог, вже приніс горе в мільйони безтурботних європейських і американських сімей, під личиною і під приводом чесноти, що має на меті налаштувати проти нас, розбестити і знищити нашу з вами Святу Родину », - мовить Іоханна Керестінь. Тема вселенського змови в її вустах придбала логічне завершення: ювенальна юстиція дозволяє законно відбирати «дітей у православних християнських батьків і відправлятимуть за кордон на усиновлення». Справа в тому, що «там вже майже всі безплідні або гомосексуалісти, тому нормальних дітей народжувати не можуть». З її слів, «західники не перед чим не зупиняться» у своєму бажанні переманити себе якомога більше наших дітей. Єдиний варіант вижити - прийняти ідеї Руського світу. Ще один учасник форуму - отець Геннадій заявив: українцям потрібно виховувати своїх дітей, спираючись на закони Церкви і традиційного російського православ'я. «Тільки тоді ми всі будемо врятовані», - підсумував отець Геннадій. При цьому мови виступають періодично переривалися схвалюють вигуками та оплесками присутніх.

Щоправда, ніякого конкретного плану учасникам форуму запропоновано так і не було. Втім, керівництвом до дії напевно повинні стати останні висловлюваннями глави Російської православної церкви Патріарха Кирила про концепцію російського світу. Адже, серед іншого, духовний лідер російських православних акцентує увагу на необхідності виховання дітей на основі традиційних православних цінностей.

Втім, перший Всеукраїнський батьківський форум цілком можна було б вважати нічого не значущим подією. Якби не кілька деталей. По-перше, форум пройшов в самому центрі Києва - у Будинку профспілок на Хрещатику. А по-друге, як повідомили «Коментарям» у прес-службі Міністерства освіти, батьківський форум, який пашить православ'ям,  пройшов за підтримки відомства Дмитра Табачника. Так що Російський світ тихо, але впевнено починає крокувати по українській землі.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C