Без порнухи – без проблем?

12.12.2011
джерело: www.pravda.com.ua

Парламентом ухвалено закон про якісь зміни до деяких законів. Жодного сексу, жодної ролі для чиновників від моралі.

Президентським законопроектом № 9494 лише розширено роль співпрацівників безпеки. Інформаційної.

Про якусь державну фірму Касперського не йдеться.

Створено "підрозділ контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки". Він має захищати "законні інтереси держави й прав громадян в інформаційній сфері від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, протиправних посягань організацій, груп та осіб".

Жодних проблем не виникає при спробі розтлумачити "інформаційну безпеку"? Питання не фривольне, адже захищатимуть саме її хоробрі спецслужбовці.

Не забудемо, що ворог може повсюди ховатися. Як ми маємо розуміти "протиправні посягання організацій, груп та осіб"?

А може, краще, спитаємо, як розуміють це в СБУ?

Відповідь, на жаль, на це питання напрошується. Розумітимуть так, як скажуть згори. Так діяли за радянських часів, так робили й пізніше.

А що, власне, змінилося? Багато чого. Інші можливості для стеження, для блокування "підривної" чи "небезпечної" інформації.

Було би бажання.

Як кому, але мені якось важко сумніватися щодо подібного бажання. Як, зрештою, і щодо мотивів автора даного законопроекту.

Після подій минулого тижня, а саме ганебного "суду" над Юлією Тимошенко в СІЗО з ініціативи СБУ, сумніватися в старанності співпрацівників теж не доводиться. .В гонитві за показниками шукатимуть підривну діяльність, протиправні посягання – там, де їм натякнуть шукати.

На превеликий жаль, напевно, і знаходитимуть.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C