УГСПЛ відстояла в Укрзалізниці потяг Львів-Київ (№ 360-359)

27.12.2011

Напередодні святкування нового року Укрзалізниця зробила неочікувано приємний сюрприз для українців. У відповідь на звернення УГСПЛ про скорочення соціально значущих маршрутів поїздів було отримано відповідь, в якій чиновники зазначили наступне: "Враховуючи соціальне значення курсування зазначеного вами у листі поїзда № 360/359 Львів-Київ збережено".

До вашої уваги текст відповіді
Відповідь Укрзалізниці

Що ж робити мешканціям тих регіонів, де потяги все ж скорочуть? На це запитання дав відповідь Максим Щербатюк, юрист УГСПЛ :

"Слід відзначити, що одним із основним аргументів Укрзалізниці щодо скорочення кількості поїздів є велика заборгованість облдержадміністрацій за перевезення пільгових категорій громадян.  Також зазначається, що при погашенні цієї заборгованості Укрзалізниця готова  зберегти соціально значущі маршрути.

А отже, фактично Укразалізниця перекинула відповідальність за скорочення кількості поїздів на облдержадміністрації.  І, відповідно ,на сьогодні є сенс звертатися до цих державних органів з метою погашення заборгованості,  що надасть можливість зберегти транспортне сполучення для мешканців конкретної території".

Також  Українська Гельсінська спілка з прав людини продовжує очікувати відповідь Антимонопольного комітету України щодо скорочення Укрзалізницею кількості поїздів на соціально значущих маршрутах.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C