Смерть у міліції. Чорний календар 2011 року

16.01.2012
джерело: www.umdpl.info

«Чорний календар» смертей, до яких, на думку суспільства, призвели дії або бездіяльність працівників правоохоронних органів.

 За даними Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (Асоціація УМДПЛ), пішли з життя 35 чоловік, в тому числі 7 повісилися, 5 - викинулися з вікна

 Січень 2011 року

  1. Чоловік, 1981 року народження повісився на заборі напроти Святошинського РУ ГУМВС України у м.Києві після перебування у зазначеному підрозділі міліції. Батько юнака вважає винними у його смерті співробітників міліції.

  2. Чоловік викинувся з вікна 4-го поверху Лозівського МУ ГУМВС України в Харківській області. Внаслідок отриманих при падінні травм загинув.

  3. Жінка, 1974 року народження,  викинулася із вікна 4-го поверху Лозівського МУ ГУМВС України в Харківській області. Внаслідок отриманих при падінні травм загинула у лікарні.

  4. Громадянин Грузії помер у службовому приміщенні Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

  5. Затриманий міліцією чоловік повісився у кімнаті для затриманих Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

  6. В ізоляторі тимчасового тримання м.Макіївка ГУМВС України в Донецькій області помер чоловік, 1971 року народження.

  7. 37-річний чоловік, який відбував адміністративне покарання за дрібне хуліганство,  помер на подвір’ї одного з райвідділів міліції Житомирської області.

 Лютий 2011 року

  8. 52-річний підозрюваний помер в приміщенні одного з міськвідділів Житомирської області.

   9. У Святошинському РУ ГУМВС в м.Києві у кабінеті слідчого помер затриманий чоловік.

  10. 33-річний чоловік, затриманий за дрібне хуліганство, вчинив самогубство в ізоляторі тимчасового тримання Врадіївського РВ УМВС України у Миколаївській області.

 Березень 2011 року

  11. 37-річний підозрюваний у скоєнні злочину покінчив життя самогубством, викинувшись з вікна 5 поверху під час проведення слідчого експерименту по відтворенню обставин вчинення злочину в м.Євпаторія Республіки Крим.

  12. Молода жінка, якій відмовили у невідкладному виклику лікаря,  повісилася в ізоляторі тимчасового тримання Євпаторійського МВ ГУМВС в Республіці Крим

  13. В м. Лохвиця Полтавської області в ізоляторі тимчасового тримання померла адміністративно заарештована 38 річна жінка

  14. 32-річний чоловік був доставлений міліцією до ГУМВС України в Харківській області, де його побили. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні.

 Квітень 2011 року

  15. 48-річний чоловік помер через несвоєчасне надання медичної допомоги у кімнаті для затриманих міліцейського відділу у м.Енергодар Запорізькій області. За словами лікарів, правоохоронці відмовились везти хворого до лікарні.

  16. 29-річний чоловік повісився в ізоляторі тимчасового тримання Миронівського РВ ГУМВС України в Київській області.

  17. 18-річного юнак був затриманий співробітниками лінійного відділу міліції у м. Вінниці. Після цього живим його ніхто не бачив, пізніше тіло юнака було знайдено у річці.

  18. 52-річний чоловік помер в ізоляторі тимчасового тримання м.Черкаси

 Травень 2011

  19. У м. Луганськ співробітники ДАІ тривалий час переслідували юнака на мопеді, що призвело до ДТП та смерті юнака. Переслідування двоколісного транспорту, яким керує водій без захисного шолому, категорично забороняється відповідною інструкцією МВС.

  20. У Харківському СІЗО покінчив із життям 38-річний чоловік, який неодноразово заявляв про те, що його катують працівники Харківського УБОЗ.

  21. 42-річний чоловік був затриманий за підозрою у вчиненні злочину і доставлений до Дніпровського райвідділу міліції міста Херсон, де раптово помер під час дачі свідчень.

    22. 27-річний чоловік помер в ізоляторі тимчасового тримання Броварського міськвідділу ГУМВС України в Київській області.

  23. 29-річний чоловік викинувся із вікна 3-го поверху Ленінського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області. Від отриманих травм чоловік помер.

 Червень 2011 року

  24. 59-річний чоловік помер під час проведення допиту у Хортицькому райвідділі міліції ГУМВС України в Запорізькій області.

  25. "11 червня у Оболонському райвідділі міліції м.Києва міліціонери вбили затриманого, 1975 року народження, після чого підкинули його тіло до квартири, де він проживав", – стверджує правозахисник

  26. У м.Кривий ріг Дніпропетровської області у Долгінцевському райвідділі міліції повісився 46-річний затриманий за підозрою у скоєнні вбивства співмешканки.

  27. 27 червня у ізоляторі тимчасового тримання помер затриманий 44-річний чоловік, який скаржився на погане самопочуття, але не був направлений до лікарні.

 Липень 2011 року

  28. 1 липня у ізоляторі тимчасового тримання Івано-Франківського міськвідділу міліції повісився на простирадлі 22-річний чоловік, який був засуджений до позбавлення волі на 3 роки 6 місяців.

 Вересень 2011 року

  29. 8 вересня райвідділі міліції Хмельницького на віконних гратах повісився 33-річний безробітний, якого було затримано за скоєння крадіжки і який безпідставно утримувався у міліції понад 13 годин..

  30. 6 вересня в ізоляторі тимчасового тримання Шевченківського райвідділу міліції міста Києва помер 46-річний чоловік, затриманий за підозрою у причетності до незаконного обігу наркотиків.

  31. 15 вересня у Гагаринському райвідділі міліції м. Севастополь раптово помер 41-річний місцевий житель, який був запрошений у міліцію для дачі показів

  32. 18 вересня, після спілкування з працівниками міліції у своїй квартирі, з п’ятого поверху викинувся і загинув від отриманих через падіння травм 38-річний чоловік.

 Жовтень 2011 року

  33. 22 жовтня у камері ізолятора тимчасового тримання Миргородського МВ помер 31-рчіний чоловік, житель Миргородського району Полтавської області. За версією правоохоронців смерть настала внаслідок приступу.

  34. 27 жовтня у лікарні помер молодий чоловік, 1986 р.н., який стверджував, що він був побитий працівниками міліції під час перебування у Костянтинівському МВ ГУМВС України в Донецькій області. За версією правоохоронців смерть настала внаслідок інтоксикації на ґрунті наркоманії.

 Листопад 2011 року

  35. 27.11.2011 у місті Донецьк, під час демонтажу намету протестуючих чорнобильців співробітниками міліції та МСЧ,  загинув 70-річний інвалід. Свідки стверджували, що він задихнувся після обрушення намету, по якому ходили співробітники міліції і МЧС. Жодне з вказаних відомств не визнало своєї провини.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C