УГСПЛ підтримує кандидатуру Катерини Левченко на посаду омбудсмена

30.03.2012

Голові Верховної Ради України

Володимиру Литвину

Головам фракцій ВР України

 

Шановний пане Голово, шановні народні депутати!

Українська Гельсінська спілка з прав людини підтримує кандидатуру Катерини Левченко, президента Міжнародного правозахисного жіночого центру "Ла Страда-Україна" на посаду Уповноваженого Верховної ради України з прав людини. 

Ми переконані, що обійняти цю посаду має представник громадянського суспільства з великим практичним досвідом захисту прав людини в Україні та бездоганною репутацією. І Катерина Левченко є саме такою кандидатурою.

Закликаємо вас у виборі омбудсмена відійти від політичних змагань і керуватися турботою про покращення ситуації з правами людини в нашій країні. Подивіться на цю посаду не як на черговий трофей у змаганні більшості і опозиції, а як на ефективний інструмент захисту прав українців.

Просимо вас підтримати кандидатуру від громадськості Катерину Левченко, і вперше за всю історію незалежної України, здивувати українців та європейську спільноту об’єктивністю та неупередженістю.

 

Виконавчий директор

Української Гельсінської спілки з прав людини

Аркадій Бущенко

Дивіться також: Катерина Левченко: Якими я бачу основні програмні кроки нового Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C