Практика в УГСПЛ очима волонтера

27.04.2012
автор: Ганна Янова, волонтер УГСПЛ

Здається, що юридична практика для студента  обов’язково має бути нудною та одноманітною, канцелярською роботою «офісного планктону» і будь-які сподівання на інший варіант – утопія. Однак, дуже тішить,  що  мій досвід розходиться з очікуваннями більшості.

В Українській Гельсінські спілці з прав людини (УГСПЛ) провела місяць, за який встигла побувати на різноманітних правозахисних подіях, надала десятки юридичних консультацій від імені загадкового правозахисника на сайті УГСПЛ, переконатися, що вони працюють (вони – це правозахисники), зрозуміти, що така діяльність мені дуже близька та цікава. 

Можна писати багато і про офіс до якого важко добиратися, але з якого не хочеться йти, жарти про гестапо (суддівське), офіс-менеджера, який свердлить дриллю посеред офісу листки для фліпчарту, креатив піарщика, юридичні  питання, які іноді були настільки загадкові, що хотілося перекваліфікувати в ворожку та певно всіх вражень і не перелічити. Отака вона практика в УГСПЛ очима пересічного волонтера :)

Від УГСПЛ: для нас немає пересічних волонтерів, для нас кожен волонтер - ОСОБИСТІСТЬ :)

 

коментарі

27.04.2012 | Євген Крапивін
Відчувається чудова атмосфера - побільше би таких людей, які свідомо підключались би до правозахисної діяльності.
P.S. Жарти про гестапо нагадують мені одвічні вечірні розмови про Мінськ з деякими моїми коллегами :)

11.05.2012 | rivari
Коротко, але до ладу! Вірю)))


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C