Грандіозна паспортна афера – 46 мільйонів обманутих!

23.10.2012

Гігантська корупційна схема, фінансувати яку доведеться кожному українцю з власної кишені незабаром буде втілена в життя. Черги, бюрократія, а також ризик того, що ваші особисті дані будуть використані не за призначенням є прямими наслідками прийняття закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Попередити гаранта про ці та безліч інших небезпек, пов’язаних з прийняттям закону прийшли під адміністрацію президента громадські активісти. Вони вимагають від Віктора Януковича рішучих дій – скористатися правом вето.

Виправдовуючи свої дії химерною можливістю вільно пересуватися через кордони ЄС чиновники отримають базу даних про кожного українця, в якій буде зазначено багато відомостей серед яких зразок підпису, відбитки пальців і т.п.

Але хто дасть гарантію, що ця інформація, при потребі, не буде використана проти кожного з нас? Хто дасть гарантію, що підпільна торгівля документами, яка зараз процвітає в Україні, не набере колосальних обертів, і інформацію з Єдиного реєстру за відповідну винагороду не отримають колектори, кредитори, конкуренти?

За словами організаторів, українці не розуміють, якій небезпеці вони піддаються через норми закону про демографічний реєстр. Адже величезні затрати на виготовлення біометричних документів будуть лягати важким тягарем на населення країни. Наприклад, закон встановлює термін дії внутрішнього паспорта 10 років, хоча виправданість такого короткого терміну викликає сумнів. 

За підрахунками експертів на виготовлення документів може піти від 60 мільярдів гривень, і це тільки на внутрішній пасапорт! А таких документів планується виробляти 19 нових видів. І всі вони будуть оплачені з кишень платників податків. Замість побудови нормальних доріг чи сучасних лікарень.

Організатори акції переконані - даний законопроект – приклад не лише демонстративного ігнорування прав людини, а й нечувана за своїм нахабством спроба затвердити на законодавчому рівні гігантську корупційну схему за рахунок громадян. Він має бути зупинений.

 

коментарі

25.10.2012 | julia176
необхідно розвернути інформаційну компанію і збір підписів щодо ветування закону - по всій країні!
У разі прийняття закону необхідні ще більш рішучі дії, об"єднання всіх правозахисних організацій, науковців, депутатів (А.Гладун, Є.Захаров, О.Соскін, І.Рибаков, Ю.Болдирєв, В.Каплієнко),представників від віруючих.


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C