Проблемні округи: Євросоюз чекає від влади України рішучих дій

13.11.2012
джерело: ua.korrespondent.net
Європейський Союз звернувся до влади України із закликом вирішити проблеми зі встановленням результатів у п’яти скандальних округах.

Зокрема, йдеться про округи №№ 94, 132, 194, 197 і 223, де досі не встановлені результати виборів.

"Ми сподіваємося побачити швидкі і рішучі дії уряду та усіх інших органів влади, які мають до цього відношення, включаючи вирішення проблеми результатів по п’яти одномандатних округах", - сказано в заяві глави європейської дипломатії Кетрін Ештон і комісара ЄС з питань розширення Штефана Фюле.

При цьому в заяві наголошується, що рішення має бути знайдене під час діалогу зі всіма політичними партіями, представленими у Верховній Раді. "Остаточний склад українського парламенту повинен відображати волю українських виборців", - заявили в ЄС.

Європейські чиновники також зазначили, що ЄС як і раніше прихильний взаємодії з Україною у напрямку політичної асоціації і економічної інтеграції.

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, ЦВК підбила підсумки виборів. В цілому за партійними списками і в одномандатних округах до парламенту обрано 445 народних депутатів, у тому числі від Партії регіонів - 185, ВО Батьківщина - 101, партії УДАР - 40, ВО Свобода - 37, КПУ- 32, партії Єдиний центр - 3, Народної партії - 2, партії Союз - 1, Радикальної партії Ляшка - 1, а також 43 самовисуванці. Опозиція заявила, що не визнає підсумки виборів.

C