World-cafe на тему: «Дискримінація в Україні – поодинокі факти чи системна проблема, з якою може зіштовхнутися кожен?»

28.01.2013

У середу, 30 січня 2013 року, об 11:00 в Sky Art Cafe (вул. Васильківська/Басейна 1/3-2 (Пінчук Арт Центр) 6-й поверх) відбудеться прес-захід в форматі world-cafe* на тему: «Дискримінація в Україні – поодинокі факти чи системна проблема, з якою може зіштовхнутися кожен?». На вас очікує 7 життєвих історій від реальних людей, кожен з яких знає про дискримінацію із власного досвіду.

Чиновники твердять – дискримінація в Україні практично відсутня, і потрібно зосередитись на інших, більш важливих питаннях. Але що на це скажуть жертви дискримінації, які не можуть реалізувати і захистити свої права через недосконалість антидискримінаційного законодавства? Жінки і чоловіки, люди похилого віку і молодь, українці та іноземні громадяни – всі вони готові розказати свою історію та поділитися досвідом боротьби за відновлення справедливості.

На заході також будуть присутні експерти, які регулярно проводять моніторинг порушення прав людини в сфері дискримінації і володіють статистикою в цій сфері:

Ірина Федорович, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні;

Роман Романов, директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження»;

Наталя Беліцер, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;

Віктор Пушкар, канд. психол. наук, соціальний психолог;

Марина Легенька, юрист міжнародного жіночого центру «Ла Страда Україна», адвокат;

Максим Буткевич, співкоординатор проекту «Без кордонів» Центру «Соціальна дія»;

Олег Лепетюк, голова Харківської громадської організації незрячих юристів, адвокат;

Олена Шевченко, голова громадської організації «Інсайт»;

Лариса Байда, начальник відділу Національної Асамблеї інвалідів України.

Модератор – Василь Романюк, координатор проекту ПРООН.

*The World Café - це технологія і мистецтво розмови у відкритій атмосфері. Технологія The World Cafe відома з 1995 року. Десятки тисяч людей у всьому світі побували учасниками обговорень у форматі The World Café.

Захід проводиться Центром інформації про права людини спільно з Коаліцією з протидії дискримінації за підтримки посольства Великої Британії в Україні, Програми розвитку ООН в Україні, Міжнародного фонду «Відродження»


C