Прес-клуб: “Соціальний вимір модернізації суспільства: вища освіта та охорона здоров’я”

03.02.2013

 

Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості запрошує журналістів/ок та блогерів/ок, 12 лютого 2013 року, о 17:00 взяти участь у прес-клубі у Києві.

У програмі – дискусія з експертами, дослідниками соціальних наслідків європейської інтеграції для України, на тему:

“Соціальний вимір модернізації суспільства: вища освіта та охорона здоров’я”.

Учасники/ці прес-клубу зможуть подискутувати про соціальні виклики та ризики модернізації суспільства, що стосуються системи вищої освіти та охорони здоров’я, та як і чи варто ці теми висвітлювати з:

Ларисою Антонюк – докторкою економічних наук, директоркою Інституту вищої освіти КНЕУ ім. В. Гетьмана;

Володимиром Єрмоленком – доктором політичних студій (Школа вищих досліджень з суспільних наук, Париж), директором європейських проектів "Інтерньюз-Україна".

Катериною Никонюк – асистенткою кафедри Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана;
Валерієм Новіковим – доктором економічних наук, завідувачем відділу Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи;
Віктором Чужиковим – доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана;

Прес-клуб 12 лютого – перший з низки дискусій з журналістами на соціальну тематику, що Фонд ім. Ф. Еберта організовує у 2013 році. Цей захід присвячено Всесвітньому дню соціальної справедливості, який проголошено Генасамблеєю ООН і відзначають 20 лютого в усьому світі з 2009 року.

Відзначення цієї дати має сприяти подальшому нарощуванню зусиль міжнародного співтовариства з викорінення бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх. Регіональне Представництво Фонду ім. Ф.Еберта разом з профспілками України проводитиме тиждень Соціальної справедливості з 15 по 21 лютого 2013 року.

Прес-клуб збирається у кафе «Часопис», кімната Talk’ова

(м. Київ, вул. Л. Толстого, буд. 3).

Акредитація: Ольга Веснянка, ukrvesna@online.ua, 0503346604.
Вхід лише за акредитацією, кількість місць обмежена.
Учасники/ці заходу отримають набір публікацій Фонду ім. Ф. Еберта на соціальну тематику.

 


C