Презентація щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні 2012» (оновлено)

21.02.2013

27 лютого 2013 року о 10 год. в приміщенні інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5 а) відбудеться презентація щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні 2012».

Під час заходу буде розглянута низка запитань, серед яких: Як оцінюють вітчизняні правозахисні організації стан з дотриманням прав людини в Україні? Чи спромоглася влада покращити ситуацію у порівнянні з минулим роком? Які права українців найбільше порушувалися в 2012 році?

Доповідь «Права людини в Україні» є універсальним документом, що використовується національними та міжнародними організаціями для оцінки загального стану з правами людини в Україні. Вона випускається щорічно, починаючи з 2004 року. У складенні доповіді взяли участь понад 30 правозахисних організацій з усіх регіонів України. Документ містить в собі 33 розділи.

Учасники прес-конференції:

Євген Захаров, співголова Харківської правозахисної групи, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини 

Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини

Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда-Україна”

У той же день з 12.00 (реєстрація з 11.30) до 17 відбудеться презентація доповіді в Великій конференц-залі НАН України (вул. Володимирська, 55) , на якій автори розділів доповіді (А.Бущенко, Д. Бєлий, В.Гарбар, Є.Григоренко, А.Діденко, Є.Захаров, Л.Калашник, О.Матвійчук, М.Щербатюк, В.Щербаченко, В.Яворський та інші) охарактеризують стан із правами людини та основними свободами і буде проведена дискусія з цього приводу. Робочі мови - українська, англійська. Буде забезпечений синхронний переклад. Кожен учасник отримує примірник доповіді українською або англійською мовою.

Запрошуємо на прес-конференцію та презентацію.


C