Прес-анонс "Міні-вистава: Як працює українське законодавство проти дискримінації?"

22.02.2013

 

25 лютого 2013 року об 11 год. під стінами Комітету Верховної  Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин за адресою вул. Банкова вул. 5-7 відбудеться перформанс та бріфінг експертів Коаліції з протидії дискримінації з нагоди саміту Україна-ЄС.

Учасники акції в театралізованій формі продемонструють чи захищає Закон «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» людей, які зіштовхнулися з цим явищем. Що насправді очікує сміливців, які спробують оскаржити дискримінацію в суді?»

Нагадаємо, в 2012 році під тиском ЄС, влада розробила та прийняла перший в історії України закон про заборону дискримінації. Не врахувавши ані рекомендацій європейських фахівців, ані коментарів та пропозицій українського громадянського суспільства.

Міні-вистава продемонструє, чому закон підлягає негайному вдосконаленню.

По закінченню акції представники Коаліції з протидії дискримінації передадуть депутатам рекомендації та пропозиції щодо внесення змін до ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» .

Для довідки:

Коаліція з протидії дискримінації в Україні — це об’єднання організацій громадянського суспільства та незалежних експертів, яке солідарно працює в інтересах дискримінованих в Україні груп для досягнення дійсної рівності.

Коаліція з протидії дискримінації в Україні була заснована 5 квітня 2011 року як всеукраїнська недержавна громадська правозахисна ініціатива шляхом підписання українськими неурядовими організаціями спеціального Меморандуму. 15 липня 2012 року прийнято рішення про перетворення Коаліції на спілку, що об’єднує неурядові організації та індивідуальних експертів, згуртованих довкола цінностей прав людини та які беруть участь у справі подолання дискримінації в Україні.


C