Увага! Розшук: Збираються фото про права людини - фотоконкурс

28.02.2013

Центр Громадянських Свобод оголошує фотоконкурс на тему «Права людини в Україні». Конкурс проводиться з метою створення фотодобірки, яка могла б яскраво презентувати стан дотримання прав людини в Україні. Сюжети фотокарток мають стосуватися наступних тем: свобода слова, свобода мирних зібрань, свобода об’єднань, політичні переслідування, дискримінація, право на справедливе правосуддя та ін.

Автори десяти кращих фото отримають пам’ятні дипломи, а трьох найкращих – цінні призи. Також кращі фото будуть використані для оформлення мандрівної фотовиставки про права людини в Україні.

Правила участі в конкурсі:

·   прийом фотографій здійснюється з 27 лютого по 31 березня 2013 року.

·   у конкурсі може брати участь будь-хто бажаючий.

·   кожен учасник може подати на розгляд не більше 10 фото.

·   учасник конкурсу має бути автором поданих фото та мати авторські права.

·   переможці конкурсу будуть оголошені 5 квітня 2013 року.

·   учасники надсилають свої фото на електронну скриньку з  темою листа «Фотоконкурс».

Вимоги до фото:

·   формат JPEG.

·   розмір фото – не менше 3200px по меншій стороні.

·   розширення: 300dpi.

·   назва фото має містити прізвище конкурсанта та порядковий номер (якщо автор надсилає декілька робіт). Наприклад, «Boyarskiy_3.jpg».

·   до кожного фото додається його опис (дата та місце зйомки, назва заходу чи події тощо).

·   фотографії мають бути зроблені протягом 2012-2013 років.

·   на фото не мають бути присутні рамки, підписи, логотипи, водяні знаки чи інші позначки, що можуть ідентифікувати автора.

·   до участі беруться тільки фотографії. Фотоколажі та роботи із застосування графічних програм не будуть допущені до участі у конкурсі.

Для популяризації конкурсу та теми прав людини в Україні, Центр Громадянських Свобод залишає за собою право на використання фотографій в некомерційних цілях. Учасник добровільно відмовляється від отримання авторської або іншої винагороди за використання фотографії. Відправляючи фотографію на конкурс, учасник дає організатору невиключну ліцензію (дозвіл) на використання фотографії шляхом її відтворення в будь-якій формі, розповсюдження будь-яким способом, публічного показу, опублікування, розміщення в Інтернеті на строк дії авторського права за законом.

У разі виникнення запитань просимо звертатись до Назарія Боярського (+380504112042, ).

 


C