Всеукраїнський конкурс карикатур з прав людини

08.04.2013


Всеукраїнський конкурс карикатур з прав людини

Асоціація карикатуристів, Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки

Міжнародного фонду “Відродження” оголошують всеукраїнський конкурс карикатур за темою "Право на вибір"

Оголошення переможців і виставка: червень 2013 р.

Мета конкурсу: привернути увагу до проблем прав людини в Україні.

Право на вибір – це одне з основних та найважливіших прав людини в суспільстві. Права людини – це завжди вибір. Людина, яка не має права на вибір, не може бути вільною. Здатися чи боротися, змиритися з несправедливістю чи постати проти неї. Як зробити правильний вибір і який вибір є правильним, як не боятися відстоювати свою думку, погляди, переконання – ці питання є темою конкурсу

У конкурсі можуть взяти участь тільки карикатуристи з України. Конкурсні роботи повинні торкатися проблем дотримання та реалізації прав людини в сучасному українському суспільстві. Головними дійовими особами робіт можуть бути політичні події чи політичні лідери, проте в будь-якому разі вони повинні стосуватися проблем дотримання прав людини та заданої тематики.

Роботи повинні бути спрямовані на висвітлення проблем, що існують в Україні.

Роботи не можуть бути спрямованими на проблеми, що існують в інших країнах.

УМОВИ КОНКУРСУ

1. Тема конкурсу “Право на вибір”.

2. Техніка виконання: вільна. На конкурс приймаються роботи:    оригінал,                                                                                                                          якісні копії (на цупкому папері), роботи зроблені за допомогою комп’ютеру.

Роботи на електронних носіях та по електронній пошті не приймаються.

3. Формат: А4 (297 х 210 мм). Кількість робіт: не обмежується.

4. Разом з роботами учасники конкурсу повинні надіслати заповнену анкету з фотографією. На зворотному боці кожної роботи ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити: прізвище та им'я, адресу, номер телефону, e-mail.

5. Кінцевий термін отримання робіт: 13 травня 2013 р.

6. Організатори не несуть відповідальності за пошкодження, отримані під час пересилання. Надіслані на конкурс роботи не повертаються і можуть бути використані організаторами в рекламних цілях, для публікацій, тиражування, виготовлення сувенірної продукції.

8. Призи: 1 премія: 1400 грн., 2 премія: 1200 грн., 3 премія: 1000 грн., а також 10 заохочувальних призів по 400 грн.

9. Переможці конкурсу отримають повідомлення додатково. За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім художникам, чиї роботи увійдуть до нього. Роботи також будуть розміщені в Інтернеті без можливості подальшого копіювання та використання на сайті: http://helsinki.org.ua/caricature/. Переможці будут запрошені на відкриття виставки карикатур за рахунок організаторів конкурсу.

10. Участь у конкурсі передбачає, що всі претенденти приймають зазначені умови.

11. Роботи надсилати за адресою:           Асоціація карикатуристів, Конкурс карикатур “Права людини”,                                                                        А/с 185, Київ, 03142, Україна

Для контакту: e-mail: , тел.: (063) 578-0482 (Костянтин Казанчев, www.kazanchev.com)

www.cartoon.org.ua,   www.helsinki.org.ua

 


C