АНОНС: Круглий стіл "Спроба зрозуміти Росію..."

24.04.2013
Запрошуємо Вас на круглий стіл із амбіційною назвою «Спроба зрозуміти Росію. Загрози для пострадянського простору та можливості для міжнародної солідарності», який відбудеться найближчої п’ятниці, 26 квітня, об 11.00 у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

До обговорення ми запросили провідних журналістів та інтелектуалів – дисидента та публіциста Євгена СВЕРСТЮКА, публіциста Юрія МАКАРОВА, головного редактора газети «День» Ларису ІВШИНУ, індійську правозахисницю, журналістку Мрідулу ГОШ, чеського публіциста Ярослава ПЕШЕКА, журналіста Сергія ДОРОФЕЄВА, історика та публіциста Олександра ПАЛІЯ, публіциста Сергія ГРАБОВСЬКОГО, а також Михайла МАГЛОВА, рух «Солідарність» (Росія). Від декого з учасників ми наразі ще очікуємо остаточного підтвердження участі.

Модератор – Олександра МАТВІЙЧУК, Голова правління ГО «Центр Громадянських Свобод».
Під час круглого обговорюватиметься таке коло питань:

Як змінилося російське законодавство останнім часом і що дає підстави правозахисникам говорити про «зміну конституційного ладу»?
Що відбувається в громадському секторі Росії та яке продовження матиме Болотна площа?
Які виклики російська траєкторія ставить перед Україною?
І нарешті – чи можливо за допомогою акцій міжнародної солідарності вплинути на ситуацію в Російській Федерації?

Цією дискусією ми розпочинаємо серію заходів до міжнародного Дня солідарності з громадянським суспільством Росії, який призначений на 30 квітня 2013 року та приурочений до річниці жорстокого розгону мітингу на Болотній площі в Москві 6 травня минулого року.

Якраз напередодні дискусії, 25 квітня Володимир Путін візьме участь у так званому спілкуванні з народом у прямому ефірі, досвід якого вже перейняв Віктор Янукович. Очікується, що під час цього спілкування, що зазвичай розтягується на довгі години, будуть озвучені попередні підсумки прокурорських перевірок по всій країні щодо виявлення “іноземних агентів” серед представників громадянського суспільства. Тож, матимемо ще один привід для коментування та аналізу. У рамках круглого столу ви матимете змогу дізнатися, як ситуацію в Росії оцінює не лише Володимир Путін, а й провідні російські правозахисники.

Організатор події – Центр Громадянських Свобод (ccl.org.ua).
Детальніший анонс – у приєднанні.

Приходьте!

Контакти для довідок та акредитації: 067 246 43 43 (Марія), tomak.maria@gmail.com

C