З 13 по 15 травня відбудеться трансляція конференції для адвокатів з питань міжнародної та національної адвокації

13.05.2013

З 13 по 15 травня 2013 року Мережа Будинків прав людини організовує конференцію для практикуючих адвокатів і юристів з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії та України у Вільнюсі, Литва. Конференція транслюється в Інтернеті за адресою: http://www.ustream.tv/channel/project-ilia

У конференції беруть участь більше 70 юристів, адвокатів і експертів в галузі міжнародного пррава прав людини з 7 країн.

Під час конференції пройде робота з питань міжнародної та національної адвокації. Також учасники зможуть побути в ролі заявників, уряду і секретаріату Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) під час навчального судового процесу, що пройде на конференції за підтримки міжнародних експертів та юристів секретаріату ЄСПЛ.

Українська команда учасників на конференції представлена адвокатами та юристами з різних регіонів - Андросов Андрій і Заєць Сергій (Севастополь), Олена Ащенко (Харків), Кадочников Андрій (Вінниця) і Сапожнікова Олена (Київ). Всі вони - випускники другого циклу проекту «Міжнародне право в правозахисній діяльності. Дистанційне навчання адвокатів правам людини», який в Україні провадила Українська Гельсінська спілка з прав людини.


C