Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) оголошує конкурс для студентів на участь в освітньому проекті «Практичні навички правозахисту для студентів».

03.06.2013

УГСПЛ на базі Академії Адвокатури України запрошує студентів 3-5 курсів юридичних факультетів приєднатися до унікального проекту. В його рамках студенти разом з викладачами, адвокатами та фахівцями у галузі права працюватимуть над аналізом реальних кримінальних справ довічно ув’язнених, вина яких викликає розумний  сумнів.

Проект здійснюється за сприяння Харківської правозахисної групи, в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за підтримки Радіо Свобода.

До участі в проекті також запрошуються адвокати, науковці та інші фахівці в галузі права.

Учасники курсу матимуть змогу вивчати реальні кримінальні справи, за вироками яких особи відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Учасники  зможуть долучатись до розробки пропозицій законодавчих ініціатив, а також виконувати практичні завдання, що сприятимуть позитивному вирішенню справ в органах державної влади, національних судах та в міжнародних інстанціях під керівництвом професійних адвокатів, юристів.

Курс складатиметься з семінарів і дистанційних завдань.

За результатами курсу учасниками буде розроблено експертно-аналітичний висновок в кримінальній справі.

Для того, аби взяти участь у проекті, Вам необхідно заповнити анкету за цим посиланням http://bit.ly/ZnUMPh.

Якщо Ви адвокат або науковець, юрист, Вам потрібно заповнити анкету за посиланням http://bit.ly/1aV6sLc.

Звертаємо Вашу увагу, що кількість учасників обмежена!


C