Зробимо адвокацію модною: запрошення до співпраці

15.08.2013


Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, спільно з Програмою “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” запрошують представників місцевих неурядових організацій та громадських активістів долучитися до всеукраїнської ініціативи "Адвокасі в дії", метою якої є перетворення адвокації на активно застосований механізм вирішення локальних проблем в Україні.

Запрошуємо представників місцевих неурядових організацій та громадських активістів з усіх регіонів України долучитися до цієї ініціативи та презентувати наявний власний досвід проведення ефективних та успішних місцевих адвокаційних кампаній.

Для цього необхідно зробити дві нескладні дії: 1) підготувати описання "історії успіху" - реалізованої місцевої адвокаційної кампанії (за певною схемою, анкета додається); 2) направити підготовлену "історію успіху" на електронну адресу odesakvu@ukr.net з темою "Адвокасі в дії" не пізніше 10 вересня 2013 року.

Повний текст запрошення до співпраці та анкета в додатках. Контактна особа для запитань і довідок: Ігор Бринош, тел.:(048)7164683, odesakvu@ukr.net.

АНКЕТА (doc-file)

 


C