Пасажир вперше виграв суд в "Укрзалізниці" за затримку Hyundai - tsn.ua

26.09.2013
джерело: tsn.ua

Апеляційний суд Києва частково задовольнив позов пасажира потяга Hyundai, який прибув на кінцеву зупинку із тригодинним запізненням.

Позивачем виступив пасажир поїзду Максим Щербатюк, який є юристом в Українській Гельсінській спілці з прав людини. Через технічні проблеми потяг запізнився на три години.

Тому він вимагав від "Укрзалізниці" компенсувати незручності, що виникли, а також простувати неправдиву рекламу щодо надійності південнокорейських поїздів. "Доводи відповідача про те, що позивач не надав засвідченого акта начальника поїзда не можуть бути підставою для відмови у стягненні різниці вартості квитків, оскільки такий акт не отримано позивачем не з його вини, а з вини працівників потягу Інтерсіті + № 161/164 Харків – Київ", - йдеться у рішенні суду.

Щоправда, визнавши провину підприємства-монополіста, суд не знайшов причин призначити пасажиру відшкодування за моральну шкоду. Відтак, Щербатюк має намір подавати позов до Вищого спеціалізованого суду. Таким чином, рішення може стати прецедентом, адже до цього часу пасажири не могли довести навіть своєї присутності в несправному потязі.


C