Дискусія: „Чи виконує судова влада свою контролюючу функцію в Україні та Польщі?”

27.09.2013
Фундація польсько-української співпраці PAUCI запрошує журналістів традиційних та електронних засобів масової інформації 2 жовтня долучитися до дискусії на тему „Чи виконує судова влада свою контролюючу функцію в Україні та Польщі?”

У заході візьмуть участь польський суддя, голова варшавського відділення Асоціації польських суддів "Iustitia" Лукаш Пєбяк та координатор з питань міжнародної співпраці Центрального антикорупційного бюро Польщі Павел Рутковський.

Учасники дискусії зможуть поділитись своїми спостереженнями за функціонуванням судової системи в Україні, а також задати питання експертам з Польщі про те, як система працює у них. До прикладу розглядатимуться наступні запитання:
- чи виконують суди в Польщі свою контролюючу функцію?
- чи довіряють поляки судам?
- як борються з корупцією?
- чи є судді незалежними?
- чи виконуються судові рішення?
- і що робити нам, щоб змінити ситуацію в нашій державі?

Зустріч відбудеться у неформальній обстановці, за чашкою кави 2 жовтня о 14:30 у приміщенні Трапезної „Академія” за адресою м. Київ, Контрактова пл., 4 (Головний корпус НУ „Києво-Могилянська академія”).

Повідомляємо, що польські експерти також відвідають м. Сімферополь (3 жовтня) та м. Одесу (4 жовтня).

Акредитація журналістів проводиться до 1 жовтня 19:00 за ел. адресою maksym.magei@gmail.com та/або телефоном 067-222-80-65.
Контактна особа – Максим Магей.

C