Українські правозахисники надали свої пропозиції до законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном

18.11.2013
джерело: k-z.com.ua

На сьогоднішньому засіданні робочої групи народний депутат від «УДАРу», голова комітету з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан представить пропозиції українських правозахисників до законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном.

Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі партії «УДАР».


«До мене як до голови комітету звернулися ряд правозахисників і передали свої пропозиції до цього законопроекту з урахуванням всіх норм, вже відпрацьованих робочою групою щодо закону про лікування засуджених. Ці люди фахово розуміються на праві, зокрема, кримінальному», - зазначив Валерій Пацкан.

Серед авторів відповідних пропозицій - голова правління Української Гельсінської спілки, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров,виконавчий директор Української Гельсінської спілки Аркадій Бущенко, доктор юридичних наук,професор кафедри кримінального права та кримінологій юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка Микола Хавронюк та інші відомі правозахисники.

«Тож сьогодні о 16:00 на засіданні робочої групи я буду представляти їхнє бачення і пропозиції до законопроекту щодо лікування засуджених. А в разі необхідності потім презентуватиму їх на комітеті», - відзначив Пацкан.

Заступник голови «УДАРу» Віталій Ковальчук на погоджувальній раді керівників фракцій і комітетів парламенту звернувся до спікера з тим, аби Рибак долучився до результативного засідання сьогоднішнього зібрання робочої групи та комітету із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Ковальчук зауважив, якщо влада справді прагне євроінтеграції, спікер повинен зробити все: аж до того, щоб не випускати членів робочої групи з засідання, поки вони не схвалять проект закону, за який проголосує завтра парламент.


C