Оголошення про конкурс на участь в семінарі «Тренінг для тренерів» в рамках проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції»

26.05.2014

ВБФ «Право на Захист» спільно із Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини» розпочинає дворічний Проект «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції», який здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основною метою Проекту є налагодження предметного діалогу між державними органами та громадянським суспільством для вирішення проблемних питань, поширення знання щодо міжнародних стандартів та законодавчих практик у сфері міграції та надання притулку.

Оголошується відкритий конкурс на участь у серії заходів «Тренінг для тренерів» (ТоТ) в рамках проекту для експертів, що мають досвід роботи в сфері захисту прав уразливих груп негромадян.

Метою проведення даного конкурсу є відбір учасників ТоТ та створення групи тренерів і модераторів, що зможуть самостійно навчати представників органів судової влади, міграційних служб та юристів, що працюють з уразливими групами негромадян, широкому колу питань захисту прав негромадян, як то: біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства та інших уразливих груп мігрантів; ефективним шляхам становлення прозорої та ефективної системи управління в цій сфері.

Під час ТоТ учасники будуть ознайомлені з технологіями та методиками групової роботи, з програмами навчання цільових груп, а також планом освітніх заходів на 1,5 роки.

Критерії відбору учасників семінару ТоТ:

- практичний досвід тренерської роботи (в тому числі з питань захисту прав негромадян);

- вміння професійно побудувати програму освітнього заходу та провести його;

- готовність виїжджати в регіони для проведення тренінгів, семінарів, лекцій;

- комунікабельність, відкритість до навчання, бажання та вміння передавати знання.

Для участі в конкурсі необхідно:

1) заповнити заявку для участі в ТоТ (заявку на навчання необхідно заповнити ТУТ).

2) пройти особисту чи телефонну співбесіду.

Останній строк подачі заявок на навчання – 15 липня 2014 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 1 серпня 2014 року.

Заявки, що будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Навчання ТоТ буде проходити з кінця серпня по жовтень 2014 року.

Участь у програмі ТоТ є безкоштовною. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов'язання щодо проходження всієї тренінгової програми. За результатами навчання учасники отримають сертифікат Тренера.

За підсумками навчання будуть відібрані тренери для участі в реалізації дворічного проекту «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції».

Контакти:

Координатор семінару - Дар’я Свиридова

e-mail: d.svyrydova@gmail.com


C