Експерт: Рішення кримських органів влади є сумнівними - Голос ЮА

04.06.2014
джерело: ua.golos.ua
Будь-які рішення органів влади Криму є сумнівними з правового погляду.
Про це в ході прес-конференції заявив виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, адвокат Аркадій Бущенко, передав кореспондент ГолосUA.
«Вони абсолютно незаконні з погляду українського права і дуже сумнівні з боку будь-яких міжнародних правових інституцій. Україна повинна скористатися тим, що анексія Криму не визнана світовою спільнотою, щоб вирішити певні проблеми, що виникають при кримінальних і цивільних провадженнях», - упевнений юрист.

Він уточнив, що кримінальні, цивільні та господарські справи, що стосуються угод, оформлених на території Криму, повинні розглядатися українськими судами в порядку, визначеному законом України.

«Апеляційні суди повинні визначити юрисдикцію для певних категорій справ, які повинні розглядатися судами (Україна - ред.). Я хочу сказати, що зроблені певні справи, подані відповідні заяви. Це не легко, так як для українських судів це теж нова справа, але можливо», - підкреслив А. Бущенко.
Експерт додав, що рішення, що приймаються кримськими органами влади, є сумнівними.
«Ніхто не гарантує їх силу в якості судового рішення, оскільки вони винесені органами, які не визнаються Україною та міжнародною спільнотою», - підсумував адвокат.

C