Дотримання права на захист персональних даних у виборчому процесі

23.06.2014

Громадяни України вже давно звикли до того, що виборчий процес в Україні – це гра за правилами, що постійно змінюються. Так в березні 2014 року були внесені остані зміни в ЗУ "Про вибори Президента України".

Але, на жаль, ці зміни жодним чином не торкнулись приведення у відповідність норм закону до вимог Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних" та ЗУ "Про захист персональних даних".

Саме проблему дотримання інтересів всіх учасників виборчого процесу в питаннях забезпечення прозорості виборчого процесу та захисту персональних даних пропонує обговорити ГО «Територія успіху» під час круглого столу «Дотримання права на захист персональних даних у виборчому процесі», якій відбудеться 1 липня 2014 року в місті Києві.

Просимо бажаючих взяти участь у обговорені даної теми, надіслати до 26 червня 2014 року анкету – заявку на електрону адресу teritoriy@i.ua з поміткою «анкета на круглий стіл».

Організатори покривають вартість проїзду, харчування, забезпечують роздатковими матеріалами. Відшкодування вартості проїзду відбудеться за умови наявності оригіналів квитків. Контактна особа : Шаповал Наталля 0997814710

Захід відбувається за фінансовою підтримкою Фонду сприяння демократії Посольства США.


C