USAID розпочинає правозахисний проект «права людини в дії»

10.09.2014

11 вересня 2014 року в креативному просторі «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3) з 16.30 до 17.15 год. відбудеться презентація першого проекту Агентства США з міжнародного розвитку у сфері захисту прав людини - «Права людини в дії». Проект виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

У офіційному відкритті програми, візьмуть участь Валерія Лутковська, Уповноважений Верховної ради з прав людини, Пейдж Александр, Керівник Бюро у справах країн Європи та Євразії Агентства США з міжнародного розвитку, Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини та Сергій Буров, голова правління Освітнього Дому З Прав Людини – Чернігів.

Проект USAID «Права людини в дії» спрямований на викриття фактів порушення прав людини в Україні та підтримку активістів в сфері захисту прав людини. Основні завдання Проекту зосереджені на: 1) моніторингу стану прав людини та адвокації; 2) стратегічних судових процесах у справах з прав людини; 3) покращення обізнаності про права людини серед громадян; 4) оснащення Освітнього Дому з прав людини у Чернігові.

З питань акредитації, звертатися до Марини Говорухіної за телефоном: 050 612 00 20.


C