Спільні навчальні семінари для суддів та адвокатів

25.11.2014
м. Дніпропетровськ, м. Харків
Доповідачі: Доповідачі згідно порядку денного семінару
Організатор: "Регіональний центр захисту прав людини"; Українська Гельсінська спілка з прав людини

Національна асоціація адвокаті України повідомляє, що в рамках реалізації в Україні Проекту Ради Європи «Підвищення якості освітньої та практичної підготовки суддів та адвокатів в аспекті європейських стандартів прав людини» оголошується конкурс на участь в навчальних семінарах для суддів та адвокатів, на яких будуть апробовані навчально-методичні рекомендації розроблених освітніх курсів.

Семінари будуть присвячені вивченню окремих положень Конвенції (цивільні аспекти статті 6, статті 8-11, 14 Конвенції та стаття 1 Протоколу № 1) та відбуватимуться: 8 грудня 2014 в місті Дніпропетровську; 10 грудня 2014 в місті Харків. Час проведення семінару орієнтовно з 10.00 до 17.00.

Організаторами семінарів виступають Громадська організація «Регіональний центр захисту прав людини» спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Національної Асоціації Адвокатів України та Національної Школи суддів України.

У семінарах можуть взяти участь адвокати, які в строк до 02.12.2014 року заповнили анкету на участь та пройшли конкурсний відбір. Анкету для заповнення можна знайти за цим посиланням.

Адвокати, що заповнять анкету та пройдуть конкурсний відбір не пізніше 05.12 2014 року отримають повідомлення-запрошення на електронну адресу, вказану ними в анкеті, а також програму семінару та іншу додаткову інформацію.

Участь у семінарі є безкоштовною, учасники забезпечуються необхідним роздатковим матеріалом. Передбачені кава-паузи та обід.

З додатковими питаннями про семінари можна звертатися за телефоном до координатора проекту - Інга Моніна (+38 093 619 18 22).

 


C