Які настрої на кордонах України з анексованим Кримом та Росією

27.11.2014

 У Києві, в п’ятницю, 28 листопада, о 13:30, відбудеться прес-конференція. Говоритимемо про ситуації, яка склалася в прикордонних областях України за останні пів року, після початку неоголошеної війни Росії в Україні. Чому в Міноборони звітує про задовільне забезпечення військових, а насправді їх вдягають волонтери?

Правозахисники та лідери волонтерського руху звернуть особливу увагу на проблеми військовослужбовців, членів їхніх родин та вимушених переселенців. Будуть озвучені бачення шляхів виходу з кризової ситуації та сформульовані пропозиції до державних органів України.

Під час прес-конференції учасники представлять документальні підтвердження до виступів спікерів, зокрема фото та кадри з документального фільму «Південний кордон», знятого у травні 2014 року в Херсонській області про роботу Херсонського центру допомоги військовим. Автори фільму вирушають в мандрівку з волонтерами, які везуть необхідні речі військовим, що розташувались на південному кордоні країни.

Захід відбудеться за адресою: вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН.

Участь в прес-конференції візьмуть:

·        Наталя Бімбірайте, керівник Інформаційного ресурсного центру «Правовий простір», директор з розвитку Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я, координатор Херсонського волонтерського Центру допомоги військовим;

·        Наталія Козаренко, Херсонський обласний фонд милосердя та здоров'я;

·        Наталія Піддубна, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини;

·        Ігор Бринош, заступник голови Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України"

 

   Для контактів:

Оксана Тотовицька

Центр громадянського представництва «Життя»

Тел.: 063 261 74 05,067 505 76 45, (044) 279 68 83,

Організаційна та інформаційна підтримка надається Центром громадянського представництва «Життя».


C