Прес-анонс «Чому в Україні не виконуються рішення судів?»

05.12.2014

8 грудня 2014 року о 10 год. 30 хв. в інформаційному агентстві «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Чому в Україні не виконуються рішення судів?».

Статистика свідчить, що в Україні не виконуються 95% рішень Європейського Суду та близько 70% рішень національних судів. Це означає, що право українців на справедливий суд постійно порушується. Особливо якщо боржником виступає держава.

Чому склалась така ситуація, та що потрібно зробити для того, аби її змінити розкажуть:

·         Максим Щербатюк,  програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини

·         Михайло Тарахкало, директор зі стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини

·         Станіслав Кириченко, громадянин, якому держава винна близько 20 мільйонів гривень за рішенням Європейського суду з прав людини

Контактна особа: Марина Говорухіна

050 612 00 20

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії». Зміст публікації не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine


C