Які інновації очікують українців при перетині адмінкордону з Кримом?

09.12.2014

11 грудня о 10 год. 30 хв. в інформаційному агентстві «Інтерфакс» (вул. Рейтерська, 8/5 а) відбудеться прес-конференція «Які інновації очікують українців при перетині адмінкордону з Кримом?»

Місяць тому правозахисники закликали прикордонників вжити заходів щодо чисельних скарг громадян на поведінку українських працівників прикордонної служби на кордоні з АРК.
Зокрема, вказувались факти вимагання довідки «чому громадянин України хоче переміщатися по Україні» , знищення паспортів тощо. 

Державна прикордонна служба почула представників Української Гельсінської спілки, та виступила з ініціативою створення спільної платформи щодо вирішення цих питань.

Які інновації найближчим чином очікують  українців на кордоні з АРК розкажуть:

Олег Слободян, помічник Голови Державної прикордонної служби України – прес-секретар

Дар’я Свиридова, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини

Сергій Заєць, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини

 

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії». Зміст публікації не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine


C