Прес-конференція: Позасудові страти, катування та утримання заручників на Луганщині в період окупації

27.12.2014

29 грудня о 10 год. 30 хв. в інформаційному агентстві Інтерфакс (вул. Рейтарська 8/5 а) відбудеться прес-конференція на тему «Позасудові страти, катування та утримання заручників на Луганщині в період окупації».

Група українських правозахисників протягом тижня збирала свідчення очевидців та жертв насильства з боку незаконного озброєного угрупування «ЛНР» на півночі Луганської області (Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне) в період окупації регіону. Що вдалося дізнатися моніторам та які проблеми вони виявили із розслідуванням цих справ – під час прес-конференції розкажуть:

Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини

Олександра Романцова, керівник моніторингових груп Центру громадянських свобод

Також участь в заході візьмуть жертви «діяльності» бойовиків «ЛНР».

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії». Зміст публікації не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


C