«Зміни до антикорупційного законодавства» та «Загрози правам людини, пов’язані з мобілізацією»

09.02.2015

10 лютого 2015 року, о 12.30 в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція на теми «Зміни до антикорупційного законодавства» та «Загрози правам людини, пов’язані з мобілізацією».

Учасники:

·         Євген Захаров, секретар конкурсної комісії з обрання Директора Національного Антикорупційного бюро, директор Харківської правозахисної групи;

·         Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

Контактна особа: Марина Говорухіна

050 612 00 20

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії»

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


C