Прес-анонс: «Підпал кінотеатру «Жовтень»: правоохоронні новели»

19.02.2015

23 лютого об 11 год. 30 хв. в Інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Підпал кінотеатру «Жовтень»: правоохоронні новели».

Правозахисники стверджують: в Україні регулярно відбуваються злочини на ґрунті ненависті, але правоохоронці  не хочуть їх помічати. Це призводить до того, що злочинці залишаються безкарними, а жертвами таких вчинків вже сьогодні можуть  стати все більше і більше людей.

Як відбувається розслідування справи по «Жовтню»? Чи був там «підпал»? Чому міліція і прокуратура воліє не помічати злочини на ґрунті ненависті? Які небезпеки чекають на звичайних українців через відсутність розслідування таких злочинів? Про це під час прес-конференції розкажуть:

·         Людмила Горделадзе, директор ТОВ «Кіноман» (ТМ «Кінотеатр «Жовтень»)

·         Сергій Щелкунов,  співкоординатор руху «Врятуй Жовтень»

·         Михайло Тарахкало, директор Фонду стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини

·         Олександра Свердлова, проект «Без Кордонів», Центр Соціальна Дія

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії».

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov

та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine


C