ХІІ Docudays UA у Києві протидіятиме пропаганді Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

06.03.2015

12 березня об 11:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться прес-конференція напередодні відкриття ХІI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль триватиме з 20 до 27 березня у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), у кінотеатрах «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) та «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19).

Цьогорічні покази Docudays UA об’єднані темою ПРОПАГАНДА. Увага всіх українців прикута до війни на Сході, яку називають гібридною, бо розв’язана вона задовго до пострілів – у першу чергу, зброєю медіа та пропаганди. Ми віримо, що чесне документальне кіно здатне захистити від цієї зброї. Про видимі й невидимі аспекти пропаганди та силу мистецтва ми говоритимемо на фестивалі у Києві.

 У позаконкурсній програмі Docudays UA ми підготували, як ніколи багато показів, – 10 тематичних добірок. Вони надзвичайно насичені переможцями авторитетних міжнародних кінофорумів. Зокрема, серед фільмів програми ПРОПАГАНДА – багаторазовий призер і абсолютний фаворит міжнародної критики фільм «Погляд тиші» Джошуа Оппенгаймера. Ми також покажемо фільм-переможець цьогорічної документальної номінації «Оскар» – «Citizenfour: історія Едварда Сноудена» режисерки Лори Пойтрас. Вже зовсім скоро чекайте анонси фільмів на нашому сайті.

Про цьогорічну програму Docudays UA, а також численні заходи та інновації фестивалю 12 березня розповідатимуть учасники прес-конференції: Світлана Смаль голова Організаційного комітету фестивалю; Володимир Яворський – член Організаційного комітету фестивалю, член правління Української Гельсінської спілки з прав людини; Роман Бондарчук – арт-директор фестивалю, член Відбіркової Ради; Марічка Падалко – телеведуча, ведуча церемонії відкриття Docudays UA-2015; Сергій Лисенко – режисер циклу короткометражних документальних фільмів «Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив з самоорганізації».

Для акредитації на прес-конференцію звертайтеся, будь ласка, до Аліси Гордійчук на e-mail . Акредитація відкрита до 17:00 11 березня.

 

Стежте за новинами на веб-ресурсах Фестивалю:

сайт - www.docudays.org.ua

Facebook - http://www.facebook.com/DocudaysUA

Twitter - DocudaysUA

Instagram - docudays_ua


C