Прес-анонс: Постанова Кабiнету Мiнiстрiв № 79 наступає на права переселенців

10.03.2015

11 березня о 10 год. 30 хв.в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Постанова Кабiнету Мiнiстрiв № 79 наступає на права переселенців».

11 березня о 10 год. 30 хв. в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Постанова Кабiнету Мiнiстрiв № 79 наступає на права переселенців».

Які дискримінаційні аспекти містить Постанова Кабміну №79, ініційована Державною міграційною службою України? Кому вигідне неправильне тлумачення закону? Чи очікує переселенців життя під «адміністративним наглядом»?

На це питання спробують знайти відповідь:

·         Борис Захаров, директор Адвокаційного центру Української Гельсінської спілки з прав людини.

·         Олександра Дворецька, координатор правового напрямку ініціативи «Схід SOS».

·         Виктория Савчук, юрист «Крим SOS».

·         Олена Виноградова, юрист «Право на Захист».

Контактна особа: Марина Говорухіна

050 612 00 20

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії».

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


C