Проблеми дотримання прав людини у діяльності психоневрологічних інтернатів

26.04.2015
29 квітня 2015 року о 12 год. у прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 1 поверх) Українська Гельсінська спілка з прав людини проводить круглий стіл «Проблеми дотримання прав людини у діяльності психоневрологічних інтернатів»

На круглому столі будуть представлені результати громадської експертизи діяльності Міністерства соціальної політики України щодо дотримання прав підопічних психоневрологічних інтернатів, а також обговорені проблемні питання щодо дотримання прав людини в діяльності психоневрологічних інтернатів.
З доповідями та повідомленнями виступлять:
• Богдан Мойса, координатор аналітичного відділу УГСПЛ,
• О. В. Сулима, начальник Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Міністерства соціальної політики України,
• Раїса Кравченко, виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю»,
• Наталія Алєксєєва, представник ВГО «Юзер» (м. Дніпропетровськ),
• Галина Курило, директор місцевого представництва Міжнародної організації захисту прав людей з інвалідністю Disability rights fund.


Захід проводиться завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який імплементується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

C