УГСПЛ конкурс експертів-дослідників для підготовки аналітичного звіту «Права осіб із проблемами психічного здоров’я. Дотримання прав людини у психіатричних закладах»

24.09.2015

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс експертів-дослідників для підготовки аналітичного звіту «Права осіб із проблемами психічного здоров’я. Дотримання прав людини у психіатричних закладах».

У грудні 2014 року  Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочала дослідження «Права осіб із проблемами психічного здоров’я». метою якого є аналіз відповідності національного законодавства міжнародним стандартам прав людини у сфері психіатричної допомоги та забезпечення окремих прав її користувачів. Перша частина дослідження доступна за посиланням: http://helsinki.org.ua/index.php?id=1436351625

У другій частині дослідження, основою якого стане громадська експертиза діяльності Міністерства охорони здоров’я та моніторингові візити до психіатричних лікарень, ми розраховуємо проаналізувати дотримання прав людини у психіатричних закладах.

До участі у проведенні дослідження запрошуються експерти, які досліджуватимуть відповідність міжнародним стандартам дотримання прав осіб, що перебувають у психіатричних закладах.

За підготовку розділів дослідження передбачається компенсація витрат авторського часу у вигляді одноразового гонорару.

Для участі у конкурсі просимо надсилати резюме та перелік публікацій кандидата на адресу b.moysa@gmail.com до 30 вересня 2015 року. 


C