Адвокати Карпюка та Клиха - про судові перспективи справи

06.11.2015

У суботу, 7 листопада, о 12.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція “Адвокати Миколи Карпюка та Станіслава Клиха - про судові перспективи “чеченської справи”.

У заході візьмуть участь адвокати Докка Іцлаєв, Марина Дубровіна та Ілля Новіков, які представляють інтереси громадян України у Верховному суді Чеченської Республіки в Грозному. Іцлаєв та Дубровіна, які є основними адвокатами по цій справі, приїхали до Києва спеціально, аби поспілкуватися з пресою та попрацювати над доказовою базою для своїх підзахисних.

Розуміємо, що вихідний день - не найкращий час для прес-конференції, але через вкрай напружений графік судових засідань, а також логістичні труднощі, наразі це єдина можлива опція.

Хто зацікавлений у ексклюзивних інтерв’ю чи коментарях Іцлаєва та Дубровіної - звертайтеся за тел. +380672464343 (Марія).

Організатори прес-конференції - Центр Громадянських Свобод та Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Повідомляємо також, що в понеділок, 9 листопада, до Києва приїде російський адвокат Геннадія Афанасьєва Олександр Попков. Прес-конференція за його участі відбудеться так само в УКМЦ, о 13.30. А в неділю, 8 листопада, о 16.00 відбудеться акція до Дня народження Геннадія Афанасьєва, на Софіїській площі. Подія у ФБ facebook.com/events/1694814654087189/


C