Анонс: вручення антипремії "Дискримінатор 2015"

12.11.2015

16 листопада об 11 год. 30 хв. в інформаційному агентстві «Українські новини» (вул.  Еспланадна, 20) в Міжнародний день толерантності, правозахисники оприлюднять імена посадовців, які найбільш злісно порушували принципи рівності та недискримінації протягом 2015 року. Вони отримають від Коаліції з протидії дискримінації особливу відзнаку – антипремію «Дискримінатор року» та символічний приз – шори.

Відзнака вручається, починаючи з 2013 року. Шори – спеціальні пластини, які надягають на голову коням для того, аби ті не могли дивитися по сторонах. Адже лауреати антипремії своїми діями виявляють зашореність та обмеженість у поглядах та діях.

Цього року найбільш «зашореними» діячами можуть стати:

Мерія міста Одеси, мер Києва Віталій Кличко, Служба безпеки України, мер міста Мукачево Андрій Балога, Міністерство внутрішніх справ України та сам міністр Арсен Аваков, власник аквапарку в м. Ужгород, колишній мер Ужгорода Сергій Ратушняк, Адміністрація миколаївського бару «Сотка», Державна міграційна служба України, кандидат в депутати від Правого Сектору Олег Куцериб, виконавчий директор НСК «Олімпійський» Володимир Спільченко, Одеський окружний адміністративний суд та інші.

Антипремія буде вручена у трьох номінаціях: “Язик мій – ворог мій” (за найбільш дискримінаційне висловлювання); «Реально Г*»  (за найбільш дискримінаційний вчинок); «Дискримінація «в законі» (за найбільш небезпечну та дискримінаційну законодавчу ініціативу).

Крім того, у цьому році буде вручена спеціальна відзнака «Вибір молоді», «переможець» у якій визначений за допомогою онлайн-голосування молоді.

Контактна особа: Марина Говорухіна 050612 00 20

***

Реально Г* - реально ганебний вчинок.

Організатори прес-конференції – Центр інформації про права людини у співпраці з Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та за підтримки Європейського Cоюзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Захід відбувається в рамках проекту:  “Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану  рівності та недискримінації”


C