«Практичні поради людям, які втратили власність в зоні АТО»

16.11.2015

Прес-анонс

17 листопада об 11 год. в інформаційному агентстві «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) «Практичні поради людям, які втратили власність в зоні АТО»

Компенсацію за втрату та пошкодження майна в зоні АТО отримати реально. Про це стверджують експерти УГСПЛ, які дослідили українську та міжнародну практику. І готові надати конкретні рекомендації усім бажаючим.

Хто має компенсувати збитки: Україна чи Росія? На яку суму компенсації можуть розраховувати постраждалі? Що говорить про практику відшкодування пошкодженої чи знищеної власності Європейський суд з прав людини.

Відповідь на ці питання нададуть:

Юлія Науменко, експерт УГСПЛ

Михайло Тарахкало, директор Центру стратегічних справ УГСПЛ

Максим Щербатюк, програмний директор УГСПЛ

Олексій Біда, керівник відділу моніторингових досліджень  УГСПЛ

Проведену роботу  підтримано:

Програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov  та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Проектом «Права людини понад усе», який впроваджується УГСПЛ за підтримки  Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку(DFATD).


C