Добрий день, моє питання стосується молодіжних кредитів на житло. Ми з

16.11.2015
Добрий день, моє питання стосується молодіжних кредитів на житло. Ми з чоловіком прописані у вінницькій обл, навчалися та працюємо у києві чи можемо ми скористатися кредитом на купівлю житла в київській обл (с . Крюковщина)? Нам потрібно стати на квартирну чергу, а наскільки я розумію то якщо ми станемо по місцю прописки то лише можемо розраховувати на придбання житла тут. 75

Відповідь
Ні, на жаль, Ви не можете скористатися молодіжним кредитом на придбання житла у Києві. Адже відповідно до п. 18 ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла (від 29 травня 2001 р. N 584) Вам необхідно надати довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі.
Відповідно до п.2 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР (від 11 грудня 1984 р. N 470), жилі приміщення надаються громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають у даному населеному пункті (якщо інше не встановлено законодавством Союзу РСР і Української РСР), як правило, у вигляді окремої квартири на сім’ю.
Загалом же, рекомендуємо Вам звернутись по роз’яснення до фахівців регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (http://www.molod-kredit.gov.ua/) та ознайомитись інформацією, яку надає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (http://www.minregion.gov.ua/zhkh/ekspluataczija-zhitla/schodo-vzyattya-na-oblik-gromadyan-yaki-potrebuyut-polipshennya-zhitlovih-umov-/)

Cпеціальні проекти