Добрый день.25 августа я вышел на пенсию по выслуге,22г.службы МНС.Раб

16.11.2015
Добрый день.25 августа я вышел на пенсию по выслуге,22г.службы МНС.Работал в Луганской обл.переселенец,с 21 ноября 2014г дослуживал в Вишневом,начислили пенсию на зарплату за 9 месяцев,у меня есть справка о начеслении за недостающие 15 месяцев,с Украинской печатью с подписями начальника,нач.фина.но ее отказуются принимать в пенсионном так,как нет штампа с верху,в Управлении МНС тоже не знают что делать.Добавляю свои справки.Спасибо за ответ.

Відповідь.
В разі, якщо довідка завірена підписом посадової особи та печаткою підприємства/установи, вона є належним чином оформлена.

Разом з тим, відповідно до п. 4.2 Постанови Пенсійного фонду від 07.07.14 р. № 13-1 «Про внесення змін до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", орган, що призначає пенсію, має право вимагати від підприємств, установ та організацій, фізичних осіб дооформлення у тримісячний строк з дня подання заяви прийнятих і подання додаткових документів, передбачених законодавством, а також перевіряти обґрунтованість їх видачі.

Таким чином, ПФУ, в разі наявності зауважень до довідки, зобов’язаний звернутись самостійно до Управління МНС за дооформленням Вашої довідки.

C