Чи має пільги на зниження на 50% батьківської плати за харчування в ДН

09.12.2015
Чи має пільги на зниження на 50% батьківської плати за харчування в ДНЗ багатодітна сім’я із 3 дітьми, в якій найстарша дитина має 18 років, але навчається у вищому навчальному закладі денна форма. При цьому ця сім’я має посвідчення про те, що вона багатодітна і користується всіма пільгами (термін дії посвідчення продовжено у зв’язку з навчанням дитини). Наперед дякую.

Відповідь
Згідно Пункту 2.3. Наказу МОН "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах" від 21.11.2002р. №667 Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.
При зменшенні на 50 відсотків батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а
також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.
Для отримання пільги вам необхідно звернутися до дитячого закладу з наступними документами:

• ксерокопії свідоцтв про народження всіх дітей;
• ксерокопія посвідчення багатодітної сім’ї;
• довідка про склад сімї (доівдка форми №3)

Cпеціальні проекти