Урочисте нагородження Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України»

12.01.2016

Контактна особа: Олександр Войтенко

050 598 05 98

ПРЕС-АНОНС

14 січня 2016 року о 11 год. в Київській гімназії № 117 ім. Лесі Українки (вул. Лютеранська, 10) відбудеться урочисте нагородження Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України».

Основна проблематика робіт – права людини в умовах воєнного конфлікту, права дитини в школі, сімейне насильство, корупція та безвідповідальність влади, недискримінація, свобода совісті, свобода висловлювання поглядів, право на життя.

У церемонії нагородження візьмуть участь:

·         Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська

·         Голова секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко

·         Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко

·         Координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергій Буров

·         Директор Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джед Бартон

Окрім участі у церемонії нагородження Валерія Лутковська наголосить про необхідність введення курсу про права людини для учнів старших класів, нещодавно узгодженого Міністерством освіти.

Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України» організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в  рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав  людини.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


Cпеціальні проекти