06.02.2009

Звернення УГСПЛ до суб’єктів законодавчої ініціативи

Українська Гельсінська спілка з прав людини звертається до вас, як суб’єктів законодавчої ініціативи з проханням розробити та подати законопроект, що захистив би право ув’язнених на отримання посилок та бандеролей без обмежень.

17.12.2008

Чи існує дискримінація в Україні?

16 грудня в приміщенні Інформаційного агентства УНІАН відбулась прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини, присвячена огляду ситуації в Україні в сфері подолання дискримінації.

10.12.2008

Правозахисники визначили найбрутальніших ворогів прав людини в Україні та вручили їм будяки

10 грудня в Міжнародний День прав людини в приміщенні Інформаційного агентства УНІАН відбулась прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини. Її головною темою стало оприлюднення лауреатів Антипремії УГСПЛ «Будяк року - 2008».

12.08.2008

Зупинити військову агресію! Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини

Конфлікт між Грузією та Російською Федерацією навколо самопроголошеної республіки Південна Осетія вже призвів до масових порушень прав людини. Під загрозою опинилися фундаментальні принципи суверенітету і територіальної цілісності будь-якої держави в регіоні, стабільність у всьому світі.

31.07.2008

Відкрите звернення Української Гельсінкської спілки з прав людини

У ніч з 28 на 29 липня 2008 року за рішенням Генерального прокурора України російський громадянин Олег Кузнєцов, якому Україна надала 5 березня 2008 р. статус біженця, був переданий до країни, з якої він втік, маючи обґрунтовані побоювання щодо застосування до нього катувань і поганого поводження та інших порушень прав людини.

27.06.2008

Прес-реліз Правозахисні організації наголошують на неприпустимості застосування катувань!

26 червня з нагоди Міжнародного Дня проти катувань в рамках акції «Проти катувань» Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) провела прес-конференцію, присвячену дотриманню Україною міжнародних зобов’язань стосовно запобіганню катуванням та жорстокому поводженню.

12.06.2008

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини з приводу позбавлення приміщень громадських організацій, які працюють в сфері правозахисту та культури

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) висловлює свою занепокоєність з приводу виразної тенденції, коли органи місцевого самоврядування позбавляють приміщень організації та установи, що працюють в культурній сфері – будинки культури, бібліотеки, книжкові магазини, виставкові зали, громадські об’єднання.

11.06.2008

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини щодо недотримання положень Оргуської конвенції в Україні

Учасникам третьої Зустрічі Сторін конвенції «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля» (Оргуська конвенція). Шановні представники Сторін Оргуської конвенції , шановні лідери недержавних організацій країн Європи, Кавказу та Центральної Азії, пані та панове !

26.05.2008

Заява Української Гельсінської спілки з прав людини з приводу побиття координатора Вінницької правозахисної групи

У ніч з 23 на 24 травня 2008 року було вчинено напад на Дмитра Гройсмана, координатора Вінницької правозахисної групи.

19.04.2008

Відкрите звернення з приводу пропозицій повернення кари смертю в Україну

Останнім часом почастішали призови відновити смертну кару в Україні. Це питання почали обговорювати в різних телешоу. Фракція комуністів внесла до Верховної Ради України законопроект про повернення виключної міри покарання до Кримінального кодексу. У першому читанні його відхилили: «за» проголосувало лише 49 народних депутатів з 447 зареєстрованих.

22.01.2008

Відкрите звернення до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Ніни Карпачової та Генеральної прокуратури України щодо захисту прав Івана Кейвана

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) звертається до Вас з вимогою захисту прав і проведення ефективного розслідування трагічного випадку, що трапився ще 6 червня 2004 року з 9-річним Іваном Кейваном у селі Підпечери Тисменицького району Івано-Франківської області.

28.12.2007

Скільки необхідно виправдовувальних вироків, щоби правоохоронні органи перестали переслідувати громадян? - Прес-реліз

27.12.2007

Десять кроків, спрямованих на покращення стану із правами людини в Україні

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини до новообраного Уряду з пропозицію здійснити десять реальних кроків, що істотно покращать дотримання та реалізацію фундаментальних прав і свобод. Виконання цих кроків - це один з можливих тестів оцінки влади на прихильність покращення ситуації з правами людини в країні.

10.12.2007

У Міжнародний день прав людини Українська Гельсінська спілка з прав людини оголосила лауреатів щорічної антипремії „Будяк року – 2007” - прес-реліз

05.12.2007

Президент, парламент, мер Києва, Уповноважений ВРУ з прав людини... Хто ж отримає антипремію «Будяк року»?

C