01.10.2013

Укрзалізницю спіймали на незаконному зборі персональних даних пасажирів

3 жовтня о 10 год. 00 хв. в приміщенні інформаційного агентства «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція, присвячена незаконному збору «Укрзалізницею» відомостей про пасажирів.

27.09.2013

Дискусія: „Чи виконує судова влада свою контролюючу функцію в Україні та Польщі?”

Фундація польсько-української співпраці PAUCI запрошує журналістів традиційних та електронних засобів масової інформації 2 жовтня долучитися до дискусії на тему „Чи виконує судова влада свою контролюючу функцію в Україні та Польщі?”

19.09.2013

Семінар для журналістів та блогерів «Роми, інші національні меншини у ЗМІ»

Перший семінар з циклу освітніх заходів пройде в Одесі, 11-12 жовтня.

13.09.2013

Презентація фільму: «Володимир Панасенко. Довічне позбавлення волі»

17 вересня об 11:00 у приміщенні Інформаційного агентства ZIK за адресою: місто Львів, вул. Вороного, 3 (2 поверх) в рамках прес-конференції відбудеться прем’єра документального фільму – розслідування, дослідження кримінальної справи по обвинуваченню Володимира Панасенка, засудженого до довічного позбавлення волі.

15.08.2013

Зробимо адвокацію модною: запрошення до співпраці

Запрошуємо представників місцевих неурядових організацій та громадських активістів з усіх регіонів України долучитися до цієї ініціативи та презентувати наявний власний досвід проведення ефективних та успішних місцевих адвокаційних кампаній.

02.08.2013

Одноденний семінар для журналістів на тему: «Етика висвітлення питань сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (СОҐІ) в мас-медіа»

До участі запрошуються журналісти та журналістки, редактори та редакторки столичних і регіональних мас-медіа, а також фрилансери й фрилансерки.

21.06.2013

Перші результати діяльності національного превентивного механізму: що відбувається за зачиненими дверима?

25 червня 2013 року, напередодні Міжнародного дня на підтримку жертв катувань, о 10:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) буде презентовано доповідь «Моніторинг місць несвободи в Україні» за 2012 рік, після чого відбудеться прес-конференція «Перші результати діяльності національного превентивного механізму: що відбувається за зачиненими дверима?».

17.06.2013

Прес-клуб «Життя біженців в Україні: без надії на порятунок»

У середу, 19 червня 2013 року, о 15:00 в Smartcafe Bibliotech (вул. Саксаганського, 120) відбудеться прес-клуб «Життя біженців в Україні: без надії на порятунок», присвячений Всесвітньому дню біженців.

10.06.2013

Катування та неналежне поводження з дітьми, які перебувають у конфлікті з законом в Україні

13 червня 2013 року об 11:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться презентація результатів досліджень Харківської правозахисної групи та Харківського інституту соціальних досліджень «Катування та жорстоке поводження з дітьми в Україні» та «Права дітей, які перебувають у закладах соціальної реабілітації в Україні».

10.06.2013

«Законотворчість vs Права людини. Рейтинг найнебезпечніших законопроектів 2012 року»

07.06.2013

Відбудеться прес-брифінг «Через ненадання замісної підтримувальної терапії у СІЗО важко страждала людина. Як попередити такі випадки?»

Брифінг проводиться Харківською правозахисною групою в рамках проекту «Забезпечення захисту прав людини вразливих груп населення силами Всеукраїнської мережі правової допомоги» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

03.06.2013

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) оголошує конкурс для студентів на участь в освітньому проекті «Практичні навички правозахисту для студентів».

УГСПЛ на базі Академії Адвокатури України запрошує студентів 3-5 курсів приєднатися до унікального проекту. В його рамках студенти разом з викладачами, адвокатами та фахівцями у галузі права працюватимуть над аналізом реальних кримінальних справ довічно ув’язнених, вина яких викликає розумний сумнів.

29.05.2013

Конкурс плакатів «Геть дискримінацію з нашої мови!»

Станьте на захист демократичних цінностей, таких як повага, толерантність і прийняття!

28.05.2013

Розпочала роботу онлайн система звернень до юристів проекту ХПГ для захисту прав людини вразливих груп населення

Розпочала роботу онлайн система звернень до юристів проекту Харківської Правозахисної Групи «Забезпечення захисту прав людини вразливих груп населення силами всеукраїнської мережі правової допомоги». Юристи надають безкоштовну правову допомогу таким категоріям населення:

27.05.2013

Починається кампанія "Правосуддя - без бар’єрів"

Чи доступні українські суди людині на візку? А людині на милицях? Чи мамі з дитячим візочком? Щоб це з’ясувати, запрошуємо приєднатися до моніторингу доступності судів під час проведення Всеукраїнської кампанії «Правосуддя – без бар’єрів»!

C