25.11.2003

Премія „Великий Брат” представлена в Угорщині

Нещодавно в Угорщині була представлена премія "Великий Брат", яку одержав офіс поліції в Будапешті, невелика компанія Szabo Gardentechnics та підрозділ Міністерства внутрішніх справ за значні втручання у приватне життя.

25.11.2003

Європейські стандарти телерадіомовлення для мовних меншин

В листопаді 2003 року Верховний Комісар ОБСЄ з національних меншин видав роз’яснення щодо використання мов меншин в телерадіомовленні.

24.11.2003

В Україні державна мораль стане суспільною

Минулого четверга парламент усупереч Регламенту Верховної ради України повернувся до розгляду законопроекту про захист суспільної моралі і прийняв закон у третьому читанні. Телерадіомовники та експерти просять Президента України накласти вето на безглуздий закон.

24.11.2003

Парламент не прийме закону щодо виконання рішень Європейського Суду з прав людини

В минулий четвер парламент відхилив проект закону „Про виконання рішень Європейського суду з прав людини” з пропозиціями Президента України від 5.02.2003 року.

24.11.2003

Правоохоронні органи здійснюють чисельні порушення Європейської Конвенції

Богунським районним судом м. Житомира узагальнено практику розгляду судом справ про притягнення громадян до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство (стаття 173 Кодексу про адміністративні правопорушення).

23.11.2003

Міжнародний день прав дитини

20 листопада пройшов міжнародний день прав дитини. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини. Цього року відзначали вже 14 річницю.

21.11.2003

10 хвилин свободи совісті: ВР України відхилила законопроекти про свободу совісті

20 листопада Верховна Рада України прийняла рішення відхилити законопроекти “Про внесення змін до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” (реєстр. № 1281, автор – Кабінет Міністрів України) та “Про свободу віросповідання та релігійні організації” (реєстр. № 4185, автор – н.д. Л.Григорович).

19.11.2003

Навчальні курси з прав людини

Пропонуємо стилий огляд програм та курсів навчання з прав людини, на які можна потрапити, якщо ви відповідаєте вимогам таких програм і курсів. Всі вони проходять англійською мовою, тому її володіння є обов’язковим для участі в них.

18.11.2003

Н. Карпачова: жертвам тортур – право голосу на громадському трибуналі!

Український Омбудсман пропонує створити постійну трибуну жертв тортур в рамках ОБСЄ

18.11.2003

Парламент почав регулювати Інтернет

На сьогоднішньому засіданні Парламент прийняв у третьому читанні нову версію закону „Про телекомунікації” та у першому читанні проект закону „Про діяльність в сфері інформатизації”.

18.11.2003

Депутати відхилили проект Закону про захист суспільної моралі

Народні депутати не прийняли у третьому читанні проект Закону про захист суспільної моралі (проект № 2384).

18.11.2003

Відбулася презентація трирічного мережевого проекту "Кампанія проти катувань та жорстокого поводження в Україні"

Харківська правозахисна група презентувала для ЗМІ трирічний Проект "Кампанія проти катувань та жорстокого поводження в Україні". На прес-конференції з цієї нагоди була присутньою Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова.

17.11.2003

Кількість скарг до Європейського суду з прав людини постійно зростає

Статистика Європейського суду з прав людини свідчить про стійке збільшення кількості заяв, які надходять щороку проти України.

17.11.2003

Вижницький районий суд буде працювати в гаражі

За інформацією Всеукраїнської Незалежної Суддівської Асоціації саме в таких умовах опинився орган правосуддя в м.Вижниця (Чернівецька область).

17.11.2003

Стартували Дні кіно про права людини в Україні

Цього року, вперше в Україні буде проходити Кінофестиваль "Дні Кіно про права людини". Починаючись у листопаді та закінчуючись у грудні, він пройде в кількох містах України: Харкові, Донецьку, Одесі, Львові та Києві.

C